Nieuws
Still from video.

SIALOA – De piloot van een Piper PA-25-235 Pawnee is zaterdag (2 september) in de Mexicaanse stad Sinaloa om het leven gekomen toen een vleugel van zijn toestel omhoog klapten tijdens een scherpe pull up.

Het ongeluk vond plaats tijden een ‘gender onthullingsstunt’ waarbij in dit geval de roze vloeistof de aanstaande geboorte van een meisje aangaf. Als het vliegtuig uit een ondiepe duikvlucht optrekt, vouwt de linkervleugel zich over de romp. De Piper stort neer buiten het feestterrein.

In april 2021 kwamen twee piloten om het leven toen hun Cessna 206 tijdens een gender reveal-stunt in het Mexicaanse Cancun in het water stortte. De twee inzittenden van een Air Tractor hadden meer geluk toen hun vliegtuig overtrok en neerstortte tijdens een vergelijkbare gender reveal in Turkey, Texas.