Nieuws

SINGAPORE – De Chinese leasemaatschappij BOC Aviation is opnieuw een leasetransactie aangegaan met de Indiase maatschappij IndiGo, ditmaal voor de levering van vier CFM LEAP-1A aangedreven A320neo’s. De toestel moeten in 2024 geleverd worden.

Onder een eerder huurcontract uit 2023 werden al tien CFM LEAP-1A aangedreven A320neo’s geleverd aan Indigo. De snel groeiende prijsvechter plaatste in juni vorig jaar een recordorder voor vijfhonderd toestellen uit de A320neo-familie, maar de start van de levering daarvan laat nog jaren op zich wachten.

BOC Aviation heeft momenteel 684 vliegtuigen in eigendom (426), beheer (34) en bestelling (224). De eigen en beheerde vloot was per 31 december 2023 verhuurd aan 91 luchtvaartmaatschappijen in 42 landen en regio’s wereldwijd.