![](https://www.pilootenvliegtuig.nl/wp-content/uploads/2024/06/TGE-Texel-Image-2-230x153.jpg)
SYDNEY – Texel Air Australasia heeft een contract met een waarde van 480 miljoen dollar gesloten met de Australische pakketvervoerder Team Global Express. In het verlengde hiervan gaat Texel Air voor een periode van zeven jaar met vier Boeing 737-800 BCF’s (Boeing Converted Freighters) vrachtvluchten uitvoeren op het Australische continent.
De vliegtuigen van de maatschappij uit Bahrein worden met het oog daarop in de kleuren van de pakketvervoerder gespoten.
De vliegtuigen van Texel Air gaan bij Global vier oudere vrachtvliegtuigen van het type Boeing 737-484(SF) vervangen. Volgens de pakjesvervoerder kunnen de toestellen van Texel Air dankzij een laadvermogen van 23 ton vier ton extra vracht meenemen
Texel Air is druk doende haar vloot te moderniseren.