Nieuws

KEULEN – Bell heeft meerdere helikopters verkocht tijdens de European Rotors helikoptervakbeurs die momenteel in Keulen wordt gehouden zes helikopters verkocht.

De eerste vijf werden besteld door Heliclub Ukraine LLC die een Bell 407GXI bestelde, twee Bell 505 varianten en evenveel Bell 429s.

Niet veel later meldde zich ook Wellpharma S.R.O uit Slowakije met een order voor een Bell 505 Nxi die in de zomer van 2022 bij Bell’s servicecentrum in Praag zal worden afgeleverd.

Sinds de eerste levering van de 505 in 2017 zijn ruwweg 60 toestellen van dit type naar Europa geexporteerd terwijl met de wereldwijde vloot inmiddels meer dan 70.000 uur is gevlogen.

Bell deelde in Keulen tevens mee dat een eerste Bell 529 werd afgeleverd bij het Spaanse Helitrans Pyrinees die de helikopter inzet voor SAR- en brandbestrijdingsmissies. (Zie onderstaande foto’s).