Nieuws

TORRANCE – De Robinson Helicopter Company heeft een R66 Police Helicopter (s/n 1.025) afgeleverd bij Polk County Sheriff’s Office (PCSO) in centraal Florida.

De R66 is de eerste politiehelikopter die uitgerust is met een Wescam MX-10 EO/IR camera en een HD infrarood sensor naast een standaard aanwezig Spectrolab SX-7 Starsun zoeklicht.

De helikopter is teven uitgerust met een (optioneel) Aerocomputers UC-6000 digitaal mapping systeem, extra brandstoftank en een cockpitruit die tegen inslag bestand is.

In de cockpit kan verder Garmin’s G500H TXi 1060 avioniva worden aangetroffen inclusief sunthetic vision en systemen die voorbereid zijn op het gebruik van nachtzichtapparatuur.

De luchtvaarttak van PSCO vliegt jaarlijks gemiddeld 1.100 uur met drie helikopters van het type MD500E (2) en een AS350B2 Ecureuil. Daarmee wordt een gebied met een oppervlakte van bijna 5.200 vierkante kilometer in de gaten gehouden.