In deze editie
In deze editie futuroloog Rudolf Das, supersonische zakenjets en de MBB Lampyridae. Uit Engeland reportages over het SWIP team en O ‘Brien’s Flying Circus. Tevens een trainingsessie in Redbird’s FSX, een trip naar Friedrichshafen en het overleven na een waterlanding. Op de middenposter prijken het F-27 prototype en Fokker Four.
Over Piloot & Vliegtuig
Piloot en Vliegtuig is al achttien jaar het grootste onafhankelijke luchtvaartmagazine in Nederland. Maandelijks worden liefhebbers en professionals op de hoogte gehouden van de laatste ontwikkelingen op luchtvaartgebied.
Daarnaast worden regelmatig verslag gedaan van vliegtests en reisverslagen gepubliceerd die zijn uitgevoerd door privépiloten met hun eigen vliegtuig. Maandelijks worden nieuwe vliegtuigen voorgesteld, verslagen van airshows gepresenteerd en wetenswaardigheden vermeld. Iedere editie telt 84 pagina’s.
Ik zit in hetzelfde schuitje.Ex nr 1 van 2012 nog niet ontvangen.Heb zelfs al een drietal mails gestuurd naar de abonnementsdienst en krijg zelfs nog geen antwoord of uitleg.Wat betekent dit allemaal?Toch niets goeds!!!
Ik ben dus niet de enige die deze maand nog geen exemplaar heeft ontvangen! Al gemaild naar de abonnementsdienst?